گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

در وبسایت مجید ناظمی محصولات ارائه شده دارای گارانتی بازگشت وجه تا 100 درصد مبلغ و به مدت 14 روز کاری پس از خرید می باشد. شما در صورت عدم رضایت از محصول با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و در سریع ترین زمان مبلغ خود را دریافت نمایید.

چرا گارانتی بازگشت وجه ؟

تمام مردم مایل هستند ، راه یا فرصت دوباره ای را داشته باشند تا در صورت اشتباه یا هرچیزی ، کمترین ضرر را ببیند ، که این طرز تفکر در همه جای دنیا می باشد؛ برای همین ممکن است که هر کاربری اطمینان خاطر داشته باشد که در صورت خرید و نداشتن رضایت از آن محصول بتواند هزینه ای که کرده است را دریافت کند و به قول معروف پولش هدر نرفته باشد.

ما به شما تضمین میدهیم که مبلغ پرداختی شما را در صورت عدم رضایت کاملا پرداخت کرده و شما هیچ گونه نگرانی در این باره نداشته باشید.

خرید آنلاین ، خریدی هست که کاربر چون از قبل دیدگاه کاملی نسبت به موضوع ندارد ، ممکن است پس از خرید کیفیت محصول باعث نارضایتی اش شود و با توجه به گارانتی بازگشت وجه نیاز به دریافت مبلغ پرداختی خود باشد و ما می توانیم اینجا بگوییم که شما با کمی اندیشه متوجه می شوید که به این دلیل کیفیت تمامی محصولات بسیار بالا هستند و به این دلیل است که ما با خیالی آسوده برای تمامی محصولات گارانتی بازگشت وجه گذاشته ایم.

تعهدات ما نسبت به کیفیت محصولات :

1- محصولات ما مفید و اثربخش هستند و از نظر کیفی برابری میکند با محصولات بزرگ ترین اساتید دنیا و به شرطی که تمرین‌های ارائه شده را به صورت منظم انجام دهید ، به نتیجه مطلوب خود می رسید اما درنهایت اگر رضایت کافی از محصول را نداشتید می توانید درخواست بازگشت وجه کنید.

2- محصولات ما به شکلی طراحی شده اند که شما به علت کیفیت بالا و جذاب بودن محتوا و همچنین منظم بودن ، علاقمندش می شوید ، اما درنهایت اگر رضایت کافی از محصول را نداشتید می توانید در خواست بازگشت وجه کنید.

3- تلاشمان بر این است که شما راجع به محصول دیدگاهی داشته باشید و بتوانیم تا بیشترین حد ممکن شما را با نوع و محتویات محصول آشنا کنیم که پس از خرید محصول نیاز شما رفع شود اما درنهایت اگر رضایت کافی از محصول را نداشتید می توانید در خواست بازگشت وجه کنید.

4- در نهایت اگر پس از خرید احساس کردید که این محصول ارزش خرید نداشت و یا گران بود یا علاقه ای به نوع تدریس نداشتید همچنان میتوانید درخواست بازگشت وجه کنید.

ما به شما تعهد می دهیم که تمامی موارد بالا تا مدت 14 روز کاری دارای اعتبار هستند و شما می توانید از گارانتی بازگشت وجه ما استفاده کنید و مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید.

 

تعهدات شما به ما

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید!  لطفاً به هیچ وجه ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم و شما ناراضی بودید یا رضایت کافی را خرید خود نداشتید، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید و مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید.

4- توجه داشته باشید در صورتی که از بازگشت وجه استفاده کنید، محصول مورد نظر به صورت اتوماتیک از پروفایل شما حذف خواهد شد.

نکته:

دوستان توجه داشته باشید که در صورتی که دو بار  خرید کرده اید و هر بار درخواست بازگشت وجه کردید، ما اینگونه برداشت می کنیم که محصولات مورد پسند شخص شما نیستند و از خرید سوم به بعد شما قابلیت استفاده از بازگشت وجه را نخواهید داشت.

دقت داشته باشید که گارانتی بازگشت وجه شامل خریداری کتاب نمی شود و تنها برای محصولات و دوره های انلاین و غیرحضوری قابل استفاده است.

 

آیا گزینه گارانتی بازگشت وجه برای ما ضرر نیست؟

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ بگویم!

باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 2 مورد از هر 100 سفارش است!

سو استفاده اشخاص از گارانتی بازگشت وجه 

سو استفاده افراد! واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل به Majidnazemicoach@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید.

1- نام و نام خانوادگی

2- نام محصول

3- اطلاعات اکانتی که باهاش محصول رو تهیه کردید شامل (شماره موبایل یا آدرس ایمیل یا نام کاربری)

4- دلیل درخواست بازگشت وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5- شماره کارت بانکی شما (همان شماره کارتی که محصول رو باهاش خرید کردید)

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد…

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

دکمه بازگشت به بالا